تاریخ ایجاد خبر : شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت : ۰۹:۴۹

بازدید از هیات مذهبی و مساجد محل عزاداری اتباع و مهاجرین خارجی استان البرز صورت گرفت


به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرز ، روز پنجشنبه و جمعه مورخ 14 و 15 شهریور ماه 1398 ، کارشناسان این اداره کل شب های پنجم و ششم محرم الحرام  از هیات های مذهبی اتباع افغانستانی  دارای مجوز در سطح استان البرز بازدید نموده و ضمن بازدید از روند فعالیت های این هیئت ها مطلع و برای غنی تر شدن محتوای مراسم این هیئات مواردی را به مسئولان آن متذکر گردیدند. .

کامبیز جعفری در این خصوص ضمن تقدیر از زحمات خالصانه اعضاء هیئت امناء هیئات مذهبی ویژه اتباع و مهاجرین خارجی حاضر در استان البرز در جهت برگزاری شایسته مراسمات مذهبی و رعایت شئونات عزاداری ها، خواستار اهتمام هیات ها برای توسعه فعالیت های فرهنگی گردید.
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرز اظهار داشت : براساس دستورالعمل جامع صادره از وزارت کشور تحت عنوان برقراری نظم و  ویژه ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان این نوع بازدیدها برنامه ریزی گردید و امیدواریم شرایطی فراهم شود که جامعه اتباع و مهاجرین خارجی حاضر در استان همگام و همسو با مردم دین مدار ایران اسلامی به بهترین شکل ممکن به عزاداری های خود بپردازند و از این ایام پر فضیلت بهره مند گردند .

فایل دانلود:

کد خبر : 15140

منبع : اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۴۰

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :